רעיונות לקישוט הלימוזינה עם פרחים

לא בכל יום נוסעים בלימוזינה וחווים את היוקרה המרהיבה שטמונה בחוויה. החל מן הנראות של הלימוזינה בטרם הכניסה ודרך הריהוט הפנימי והדקורציה אשר הופכת אותה למרשימה ומרגשת במיוחד.

בכניסה ללימוזינה ישנה תחושה הדומה במידת מה לזו של כניסה לחדר מפנק בבית מלון. איננו יודעים למה לצפות בעת הכניסה, והרושם הרב מייצר אפקט נהדר.

ובדיוק כמו בנופש, גם בלימוזינות ניתן לשדרג את החוויה עם תוספות דוגמת יינות מבעבעים, שתייה קלה וכן גם קישוטים ודקורציות כגון פרחים יפהפיים.

בעיקר בחתונות, אך גם באירועים מרגשים נוספים, נהוג להוסיף פרחים לקישוט הלימוזינה הן מבחוץ והן מבפנים, וכאן בשיתוף עם שושי רגעים של פרחים ריכזנו עבורכם מספר רעיונות שיאפשרו לכם לקבל שפע של השראה.

ורדים לאלגנטיות קלאסית

ורדים הם סמל נצחי של אהבה ויופי. ניתן לעטר איתם את החלק החיצוני של הלימוזינה וזאת עם שפע של זרי ורדים טריים.

ניתן לבחור את הורדים המסורתיים בצבע ורוד ואדמדם, או לקשט עם שפע של אפשרויות ורדים המשלימים את מגוון הצבעים עם לבן, אדום וכן ורוד.

קסם ופשטות עם גיבסנית

היופי הטמון בפרחי הגיבסנית הוא בשפע הפרחים הקטנטנים שיחדיו יוצרים תצוגה מרהיבה ויפהפייה במיוחד.

היא משדרת קסם שמוסיף המון טאץ' ומגע בכל תפאורה. תוכלו להתשמש בגיבסניות שלכם הן בחלקה החיצוני של הלימוזינה, ובכך לייצר מראה מרהיב ועוצר נשימה. ניתן גם לעטר את חלקה הפנימי של הלימוזינה עם הגיבסניות ולייצר מראה מלא בשפע של גוונים אחידים השוכנים זה לצד זה.

הפריחה הלבנה של הגיבסניות יוצרת אווירה רומנטית ומושלמת, אווירה המשלבת בין טוהר לבין רומנטיקה.

מלוא הפאר עם סחלבים

הבחירה המושלמת לרומנטיקה המשלבת בין יופי אלגנטי לבין יופי אקזוטי היא לא אחרת מאשר הסחלבים.

פרחים אלו הנחשבים לפופולריים במיוחד, מעניקים ללימוזינה מגע יוקרתי תוך שהם מביאים עמם גוונים נועזים דוגמת סגול עמוק, או כתום לוהט וכן פוקסיה חייתית המביאה עמה הצהרה ונוכחות שאין שנייה לה.

עם הסחלבים תוכלו לעטר את פנים הלימוזינה בפריחות המונחות באגרטלים אלגנטיים המוצמדים לדפנות הפנים וכן את חלקה החיצוני ובכך לייצר נראות מרהיבה שתצטלם נהדר לקראת החתונה.

חמניות ולבנדר למראה קיצי

המראה הכפרי, ויש שמייחסים לו מראה קיצי הוא שילוב שבין פרחי לבנדר לבין חמניות. דרך נפלאה לקשט את הלימוזינה באווירה נינוחה במיוחד, וכזאת השובה את הלב מיד עם המבט הראשון.

תוכלו למצוא שפע של אפשרויות לפרחים יפהפיים ומיוחדים עמם תוכלו לקשט את הלימוזינה ובכך לייצר לעצמכם חוויה של פעם בחיים. יחד עם מומחים לשזירת פרחים וכן יחד איתנו, תוכלו להחליט על הקישוט שיאפשר לכם לקחת את חוויית הנסיעה בלימוזינה צעד אחד ענק קדימה. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה והתייעצות.

כתיבת תגובה